Początki firmy sięgają 1996 roku. Jej ideą była profesjonalna oprawa obrazów na bazie wysokich jakościowo materiałów. Od początku istnienia firmy sprowadzaliśmy odpowiednie komponenty wyłącznie z krajów, gdzie tradycje ramiarskie trwają nieprzerwanie od dziesięcioleci i dotyczy to zarówno maszyn, listew, kartonów passepartout, szyb muzealnych.

Początkowo współpracowaliśmy indywidualnie głównie z artystami, oferując im profesjonalną usługę oprawy. Efekty naszej pracy szybko zaowocowały kontaktami z galeriami sztuki, którym zapewniamy kompleksową oprawę wystaw artystycznych.

Obecnie mamy także wielu klientów indywidualnych, wśród których rośnie liczba prawdziwych kolekcjonerów i miłośników sztuki.

Odpowiadając na potrzeby rynku i rosnące wymagania konsumentów, poszerzyliśmy zakres swojej działalności o oprawę przestrzenną medali, militariów, certyfikatów itp.

Nasza oferta, oprócz galerii i klientów indywidualnych, jest skierowana do firm poszukujących ciekawych pomysłów na okolicznościowe prezenty i pamiątki, a także do hoteli, restauracji, biur, kancelarii i innych instytucji, które pragną wyposażyć swoje wnętrza w lustra, mapy, obrazy, reprodukcje itp.

Ramiarnia to nie tylko oprawa obrazów. To przede wszystkim pomysł, niepowtarzalny styl, oryginalność i gwarancja jakości oferowanych usług.